TECHNICKÁ PODPORA

Zabezpečenie internetového pripojenia

Bez ohľadu na miesto konania vašej akcie vám zabezpečíme stabilné internetové pripojenie, ktoré okrem potrieb Live Streamu môže slúžiť aj vašim zamestnancom či návštevníkom. Samozrejme, nehovoríme len o nastavení satelitu a spustení internetu, naši skúsení IT technici s vami ostanú počas celej udalosti aby mohli vyriešiť akýkoľvek technický problém.
MÁM ZÁUJEM

Prenájom LED obrazoviek

Maximálny zážitok, dokonalá zábava či bezchybná informovanosť – v tom všetkom vám LED obrazovky výrazne pomôžu. Obohaťte vašu akciu vizuálnymi panelmi, ku ktorým vám samozrejme poskytneme komplexnú technickú podporu. K vašim službám sú pripravené širokouhlé LED obrazovky, displeje, monitory, ovládače, prepínače a všetko potrebné príslušenstvo.
MÁM ZÁUJEM
monetizacia

Monetizácia živých prenosov

Internetoví diváci čoraz viac akceptujú možnosť platiť za kvalitný prémiový obsah. Ponúkate exkluzívny zážitok pre svoje publikum? Využite to a zvýšte návratnosť svojich investícií! Pomôžeme vám speňažiť prenos z vašej udalosti a prostredníctvom platformy InPlayer premeníme prehratie vášho Live Streamu na peniaze.
MÁM ZÁUJEM

Case Studies

Fin.Techsummit 2019

Druhý ročník prestížneho medzinárodného projektu Fin.Techsummit priniesol všetkým záujemcom ďalšiu príležitosť na otvorené diskusie o budúcnosti finančníctva, ktoré dnes vo veľkom ovplyvňujú nové technológie a digitalizácia.

#AllForJan mesiac po…

Redakcia portálu Aktuality.sk, jedného z najväčších informačných portálov v našej krajine, ktorý bol zároveň zamestnávateľom zavraždeného Jána Kuciaka, sa pre kamerami stretla v spomienkovej diskusií.

Finále 6.ročníka medzinárodných pretekov indoorových motokár

Rýchle stroje, napínavá atmosféra, dychberúce okamihy a fantastické vyvrcholenie skvelej sezóny.

Charitatívna aukcia vianočných stromčekov Nordmander

Jedinečná vianočná aukcia, ktorá vonia pravým ihličím – tak sa dá v skratke opísať už v poradí štvrtý ročník charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti NORDMANDER.

Tanec Slnka 2018

Rýchle kolesá, vášeň, pohoda, súťaže a dobrá muzika – akcia Tanec Slnka, ktorá je určená predovšetkým motorkárom a priaznivcom motoriek, si tento rok odbila v poradí 15.ročník, ktorž rozhodne stál za to!

Urbansummit: O Bratislave | pre Bratislavu

Mestský festival Urbansummit počas 27. – 29. septembra priniesol do ulíc nášho hlavného mesta odborné diskusie o živote v Bratislave, ale tiež zábavu, hudbu a dobré jedlo.

Obohaťte svoju udalosť o hore uvedené služby a dajte si spraviť návrh na mieru

KONTAKTUJTE NÁS