ONLINE MARKETING

Pripravili ste si pre svojich divákov/fanúšikov/klientov dokonalé video, ktoré už máte natočené, postrihané a uploadnuté na svojom kanáli? Gratulujeme, pekná práca, no máme pre vás zlú správu – stále ste len v polovici cesty.

Využite silu online marketingu

Tvorba kvalitného videa nie je žiadna ľahká záležitosť, a preto je škoda vidieť, ako mnoho klientov investuje nemalé čiastky do tvorby materiálu, ktorý je síce skvelý, no nedostane sa k ľuďom. Práve korektný online marketing je totiž často kľúčom k úspechu. Ak si myslíte, že vaše parádne video stačí len zavesiť na váš youtube kanál alebo ho hodiť na web, veľmi sa mýlite.

Samozrejme, v Upcomingu máme riešenie aj na tento problém a spolu s vami sa postaráme, aby sa vaše myšlienky rozšírili do celého sveta! Náš tím online marketingových špecialistov vám pomôže efektívne rozšíriť vami určený obsah medzi ľudí, spropagovať vašu značku a zasiahnuť tú cieľovú skupinu, ktorá je pre vás dôležitá.

MÁM ZÁUJEM

Čo vám vieme ponúknuť?

SEO optimalizácia

Celosvetový gigant Google.com si dlhodobo drží prvenstvo na poli internetových vyhľadávačov a tak je vysoko pravdepodobné, že vás ľudia budú hľadať práve tam. Prieskumy hovoria jasne, 99% vyhľadávaní končí na prvej strane. Pokiaľ ste teda na druhej alebo tretej, ostanete nepovšimnutí. Korektne nastavená SEO optimalizácia vás vyvaruje týchto starostí a zabezpečí vám miesto v popredných priečkach.

Google Adwords

okrem prirodzeného dosahu, sa na prvú stranu vyhľadávačov dá dostať aj pomocou platenej reklamy. Reklama prostredníctvom Google Adwords patrí medzi najefektívnejšie reklamné nástroje celého online sveta a nemala by preto chýbať v marketingovom portfóliu žiadnej spoločnosti.

Facebook

Štatisticky na Facebooku nájdeme takmer polovicu populácie našej krajiny, pričom veľké percento z nich sa na tejto sociálnej sieti objavuje denno-denne. Vzhľadom na širokú škálu špecifikácie a diverzifikácie publika vedia korektne nastavené kampane na Facebooku zasiahnuť presne vašu cieľovú skupinu, takže nevyhadzujete zbytočne peniaze za zobrazovanie reklám ľuďom, ktorých to nezaujíma.

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete dnes rastú ako huby po daždi a rovnako tak neustále rastie aj ich popularita. Časy, kedy stačilo byť dobrý na jednej platforme sú dávno preč a klienti tak dnes musia naháňať úspech hneď na viacerých frontoch naraz. YouTube, Facebook, Instagram – paleta sociálnych sieti je naozaj široká a naši online špecialisti vám pomôžu vybrať tie správne pre vás!

Objavte silu online marketingu a naštartujte Váš biznis

KONTAKTUJTE NÁS