LIVE STREAMING

Social Live Stream

Social Live Stream je skvelým riešením pre nenáročné akcie, na ktorých záznam postačuje jedna kamera. Zahŕňa:
 • Live Stream Directora
 • 1 Wifi pohyblivú kameru (backstage) alebo 1 kameru určenú na viacnásobné snímanie záberov (diskusie)
 • Live Streamovanie na jednu platformu podľa výberu (Facebook, YouTube, Instagram, súkromná stránka…)
K základnému balíčku si môžete doplniť personalizované služby ako brand mikrofónu, redaktora na rozhovory, jibs/ronin/dron, štúdio pre moderátorov, IMAG (vysielanie na LED obrazovky)…
MÁM ZÁUJEM
Social Live Stream
Basic Live Stream

Basic Live Stream

Basic Livestream vám poskytuje zábery z dvoch kamier, ktoré spolu s kompletnou réžiou zabezpečia spoľahlivý prenos pozostávajúci zo špičkových záberov. Zahŕňa:
 • Technického režiséra
 • 2 kamery s operátorom
 • Základnú réžiu so strihačom
 • Live Streamovanie na dve platformy podľa výberu (Facebook, YouTube, Instagram, súkromná stránka…)
K základnému balíčku si môžete doplniť personalizované služby ako brand mikrofónu, redaktora na rozhovory, jibs/ronin/dron, štúdio pre moderátorov, IMAG (vysielanie na LED obrazovky)…
MÁM ZÁUJEM

Standard Live Stream

Standard Livestream vám poskytuje kompletné riešenie živých prenosov pozostávajúce z prenosového voza a z troch kamier určených na produkciu najnáročnejších záberov. Špičková kvalita so všetkým, čo k tomu patrí:
 • Technického režiséra
 • 3 kamery s dvomi operátormi
 • Prenosový voz s kompletnou réžiou, strihačom a AV technikom
 • Live Streamovanie na tri platformy podľa výberu (Facebook, YouTube, Instagram, súkromná stránka…)
K základnému balíčku si môžete doplniť personalizované služby ako brand mikrofónu, redaktora na rozhovory, jibs/ronin/dron, štúdio pre moderátorov, IMAG (vysielanie na LED obrazovky)…
MÁM ZÁUJEM
Standart live stream
Standart live stream
Custom Live Stream
Custom Live Stream

Custom Live Stream

Nevyhovuje vám ani jeden z hore uvedených balíkov? Kontaktujte nás a nechajte si ušiť ponuku priamo na mieru!
MÁM ZÁUJEM

01. Konzultácia

Po prijatí vašej požiadavky vás budeme kontaktovať a spoločnými silami vám vyskladáme balík služieb perfektne vhodný na vašu udalosť.

02. Príprava

Niekoľko dní pred samotným vysielaním si obhliadneme miesto konania akcie a začneme pracovať na všetkých aktivitách potrebných pre zabezpečenie plynulého vysielania.

03.Stream

Po vzájomnej dohode odvysielame konkrétne časti z vašej udalosti na vami zvolené sociálne média.

04. Odovzdanie

Ukončením vysielania naša spolupráca nekončí. Odovzdanie vytvorených materiálov, zhodnotenie a analýza sledovanosti či pomoc s postprodukciou – náš tím splní všetky vaše požiadavky.

FAQ

Viete počas Live streamu zabezpečiť interakciu s publikom?

Bez ohľadu na použitý kanál, vieme v každom z nich zabezpečiť funkciu verejného chatu, vďaka ktorému budete s vašimi divákmi ešte v lepšom spojení.

Viete do živého vysielania vsunúť aj pripravený materiál?

Samozrejme, v Live streame vieme bez problémov odvysielať vopred pripravený audio či video obsah (najčastejšie využívané sú titulky, logá, tabuľky, videoklipy….)

Sú vaše Live Streamy vhodné pre mobilné zariadenia?

Áno, všetok obsah (bez ohľadu na použitý kanál) je optimalizovaný na mobilné telefóny či tablety.

Ako dlho trvá odovzdanie záznamu po ukončení streamu?

V závislosti od použitého média sa časy líšia, ale vo všeobecnosti sa pohybujú v rozsahu od 15 minút do 12 hodín

Dokážete simultánne vysielať aj na viacerých mediálnych kanáloch?

Áno, simultánne vieme vysielať na ľubovoľný počet kanálov a to navyše aj vo viacerých jazykových mutáciách.

Viete vytvoriť highlight videá vhodné pre YouTube či iné sociálne média?

Áno, už hodinu po vašom streame vám vieme sprostredkovať zábery vhodné pre použitie na YouTube, Facebooku, Instagrame a podobne. Po vzájomnej dohode vieme pomôcť aj s postprodukciou.

Testujete stream ešte pred samotnou udalosťou?

Samozrejme, testovanie streamu pozostáva dokonca z niekoľkých fáz. Dva týždne pred udalosťou na diaľku otestujeme rýchlosť vášho internetového pripojenia, následne 1-2 dni pred udalosťou vykonáme kompletný test priamo na mieste konania udalosti.

V prípade problémov je vaša podpora k dispozícií?

Niekoľko dní pred vysielaním dostanete číslo na našu technickú podporu, ktorá je k vám dispozícií v pracovných dňoch od 9:00 do 20:00. Počas samotného eventu sme vám k dispozícií non-stop.

Máte záložný plán v prípade zlyhania streamu?

Živé vysielanie je komplikovaný a komplexný proces, počas ktorého môže problém nastať vplyvom obrovského množstva faktorov. Na väčšinu z nich sme pripravení a vďaka náhradnému internetovému pripojeniu a náhradným elektrickým generátorom by nás nemalo nič prekvapiť.

Aké postprodukčné služby ponúkate?

Proces postprodukcie záleží výhradne na vzájomnej dohode. Vieme vám poskytnúť všetok natočený materiál, komplexnú analýzu vysielania (počet unikátnych divákov, počet prezretí, priemerná dĺžka sledovania, geografické údaje publika…) či zabezpečiť vytvorenie potrebného postprodukčného materiálu (highlighty, aftermovie, krátke epizódy vhodné pre TV…).

Case Studies

Fin.Techsummit 2019

Druhý ročník prestížneho medzinárodného projektu Fin.Techsummit priniesol všetkým záujemcom ďalšiu príležitosť na otvorené diskusie o budúcnosti finančníctva, ktoré dnes vo veľkom ovplyvňujú nové technológie a digitalizácia.

#AllForJan mesiac po…

Redakcia portálu Aktuality.sk, jedného z najväčších informačných portálov v našej krajine, ktorý bol zároveň zamestnávateľom zavraždeného Jána Kuciaka, sa pre kamerami stretla v spomienkovej diskusií.

Finále 6.ročníka medzinárodných pretekov indoorových motokár

Rýchle stroje, napínavá atmosféra, dychberúce okamihy a fantastické vyvrcholenie skvelej sezóny.

Charitatívna aukcia vianočných stromčekov Nordmander

Jedinečná vianočná aukcia, ktorá vonia pravým ihličím – tak sa dá v skratke opísať už v poradí štvrtý ročník charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti NORDMANDER.

Tanec Slnka 2018

Rýchle kolesá, vášeň, pohoda, súťaže a dobrá muzika – akcia Tanec Slnka, ktorá je určená predovšetkým motorkárom a priaznivcom motoriek, si tento rok odbila v poradí 15.ročník, ktorž rozhodne stál za to!

Urbansummit: O Bratislave | pre Bratislavu

Mestský festival Urbansummit počas 27. – 29. septembra priniesol do ulíc nášho hlavného mesta odborné diskusie o živote v Bratislave, ale tiež zábavu, hudbu a dobré jedlo.

Objavte silu live streamu a dajte si spraviť návrh

KONTAKTUJTE NÁS