Create Online Event

Online udalosti sú virtuálne a vysoko interaktívne, kde sa ľudia stretávajú, aby sa učili a bavili na webe. Vytvorte online školiaci kurz, kde budete širiť nové zručnosti a rozdáte cerfifikáty, poskytnite webinár, ktorý budú počut osoby vo vašom odbore alebo vašej komunite. Poskytnite virtuálnu fitnes triedu so živým inštruktorom.  Zostaňte v spojení s vašou znáčkou prostredníctvom živých streamov a šírté váš brand online.

 

 		
Zistite viac
Custom Live Stream
Custom Live Stream
Tím špecialistov / Live Event CrewTím špecialistov / Live Event Crew

Technická podpora

Máte svoj tím kameramanov a technikov, no stále vašej udalosti niečo chýba? Radi vám pomôžeme so zabezpečením stabilného internetového pripojenia, nastavíme vám LED obrazovky či poprípade zabezpečíme, aby váš Live Stream videli len vami zvolení diváci.
Zistite viac

Video produkcia

Moderná doba vyžaduje moderné marketingové nástroje a videá sú momentálne hitom číslo jedna. Práve videá sú často tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, ako predstaviť vaše produkty a služby, zvýšiť povedomie o vašej značke, propagovať svoju firmu, dožičiť svojim divákom/zákazníkom lepší zážitok, či ako zlepšiť svoju viditeľnosť medzi internetovými vyhľadávačmi.

Zistite viac
Upcoming livestream

Online marketing

Tvorba kvalitného videa nie je žiadna ľahká záležitosť, a preto je škoda vidieť, ako mnoho klientov investuje nemalé čiastky do tvorby materiálu, ktorý je síce skvelý, no nedostane sa k ľuďom. Práve korektný online marketing je totiž často kľúčom k úspechu. Ak si myslíte, že vaše parádne video stačí len zavesiť na váš youtube kanál alebo ho hodiť na web, veľmi sa mýlite.
Zistite viac

Naši klienti