Vrchol roka v bojových športoch v trenčianskom regióne priniesol 9. februára 2019 do Mestskej športovej haly v Trenčíne adrenalínový galavečer so zápasmi v K1, Muay Thai a MMA, pri ktorom sme nemohli chýbať!

Bojové umenia sa poslednom období tešia raketovo stúpajúcej prestíži, kedy si k ním aj vďaka masmédiám nachádza cestu stále viac a viac ľudí. Box, Muay Thai, K1, Thajský box či najdrsnejšie MMA sú v dnešnej dobe vychýrené športové disciplíny, ktoré sa tešia veľkému záujmu divákov priamo na eventoch, ale aj doma pred obrazovkami.

 

Vrcholom sezóny bojových športov v Trenčíne bol adrenalínový galavečer Muay Thai Evening X, ktorý 9.februára do Mestskej športovej haly priniesol takmer 5-hodinový nabitý program. Počas neho mohli diváci sledovať napínavé súboje v disciplínach MMA, K1 i Muay Thai, pri ktorých neraz tuhla divákom krv v žilách.

 

Počas tohto večera sa pred zrakmi divákov predviedli nie len domáce hviezdy z klubu Victory Gym Trenčín, ale ja zápasníci z celej Európy. V ringu si postupne sily zmerali také zvučné mená ako  Monika Chochlíková, Milan Páleš, Lukáš Mandinec, Jakub Dobiaš, Vašek Sivák, Strahinja Mtrič, Roland Čambal, Roman Dík a mnohí ďalší.

 

V spolupráci s najväčšou česko-slovenskou organizáciou bojových športov XFN a ich úžasnou svetelnou a zvukovou šou sme sa podujali na sprostredkovanie audiovizuálneho prenosu z tohto podujatia, ktoré sme jednak vysielali divákom na LED obrazovky priamo v hale a taktiež sme naživo vysielali pre fanúšikov z celého sveta, ktorí mohli tento galavečer sledovať odkiaľkoľvek prostredníctvom platenej platformy XFN pay-per-view.

Video projektu

Ďalśí zápas na MTE X mala Monika Chochlíková - female fighter. Tá býva dávaná pred zápasom do nepríjemnej pozície, kde sú z celého okolia na ňu vyvíjané obroské tlaky a očakávania. Čo nie je vždy jednoduchá pozícia.V Trenčíne som chcel, aby šla pravidlá Muay Thai. Takže opäť zmena v jej príprave, lebo posledný thaibox šla pred 7 mesiacmi na ME IFMA, kde vyhrala zlato. Súperka bola 31-ročná ukrajinka, ktorá zbiera medaile z IFMA šampionátov od roku 2012. (Vtedy Monika ešte ani netrénovala 🙂 )Tak som vedel, že toto nebude ľahký zápas, súperka bude tvrdá, silná a veľmi skúsená. Ako som už niekde písal, keď vidím, že má niekto na svojom konte medaile z MS/ME IFMA či WAKO, tak pred tým treba mať naozaj rešpekt! A tak aj bolo, súperka bola naozaj výborná!Ako tradične, prvé kolo Monika uskákala a čítala súperku. V 2. kole začala pracovať viac a začala výborne bodovať svojimi roundkickmi, ktoré má parádne načasované. V klinči si držala vždy výbornú pozíciu a vyšiel jej aj parádny strh. Treba vyzdvihnuť aj jej výbornú stabilitu, keď sa jej súperke podarilo zachytiť jej kop, to sa len tak nevidí! Tretie kolo prebiehalo v podobnom duchu, aj keď súperka chcela viac zatlačiť, Monika stále výborne kopala, klinčovala a zápas ukončila v závere parádnym lakťom! Výhra 3:0 na body (Teda všetci 3ja rozhodcovia jej dali zápas vyhrať)Myslím si, že naozaj ženský zápas na svetovej úrovni, kde obidive baby ukázali krásu ženského Muay Thai! Monika potvrdila, že je jeden z mála zápasníkov, ktorý dokážu zápasiť na tej najvyššej úrovni či uź K1 alebo Muay Thai! Teraz ju čakajú Majstrovstvá Slovenska v Muay Thai SMTA a v apríli Enfusion Slovakia 2019, kde ju čaká ZÁPAS O MAJSTERKU SVETA!!!Btw celé gala môžte kuknúť na www.xfnlive.com

Uverejnil používateľ Tomas Tadlanek Štvrtok 14. februára 2019

Patríte medzi organizátorov podobných športových podujatí alebo iných galavečerov a hľadáte spôsob ako vaše eventy efektívnejšie rozšíriť do sveta? Neváhajte nás kontaktovať a my vám pomôžeme s kompletným zabezpečením živého vysielanie z vašej udalosti a v prípade záujmu vám pomôžeme toto vysielanie speňažiť aj cez platené streamovacie služby!

Máte záujem o spoluprácu?

KONTAKTUJTE NÁS