Rýchle kolesá, vášeň, pohoda, súťaže a dobrá muzika – akcia Tanec Slnka, ktorá je určená predovšetkým motorkárom a priaznivcom motoriek, si tento rok odbila v poradí 15.ročník, ktorž rozhodne stál za to!

Pokiaľ patríte medzi milovníkov dvojkolesových tátošov, určite dobre viete, že na posledný júlový týždeň je váš harmonogram už tradične obsadený. Tieto dni totiž už 15 rokov patria prestížnemu motozrazu a festivalu Tanec Slnka, ktorý aj tento rok nechýbal v autocampingu Dubník pri Starej Turej.

 

3 pódia, 33 kapiel, široká ponuka žánrov, bohatá tombola a predovšetkým skvelá zábava – organizátori i zúčastnení na tento ročník nešetrili pochvalnými reakciami. Viac ako 6,000 návštevníkov jubilejného 15.ročníka spokojne odchádzalo a mnohí už vopred kupovali lístky na ďalší ročník. Organizátori sa snažili trafiť do hudobného vkusu každého účastníka a k dispozícií tak všetkým boli až tri stage. Okrem hlavného, na ktorom sa postupne predstavili také hviezdy ako Turbo, Slobodná Európa, Waťák Kabát Revival, Billy Barman, Morčatá na útěku či famózny Richard Müller , boli takmer nonstop návštevníkom k dispozícií country a rockový stage, kde sa naplno vybláznili kapely i DJ-i.

 

Čo by to bolo ale za motozraz, keby sa počas neho neprevetrali dvojkolesové tátoše. Účastníci sa tak počas každého dňa mohli zúčastniť spanilých jázd po okolí, vďaka ktorým mohli navštíviť okolité obce ako Stará Turá, Myjava, Hrašné, Jablonka či dominantu okolia – hrad Beckov.

Čo sa týka našich služieb, počas celého festivalu mal celý náš tím doslova plné ruky práce. Okrem zabezpečenia kompletného videozáznamu zo všetkých stage-ov (viac ako 150 hodín záznamu!), sme sa starali aj o:

  • obsluhu LED obrazoviek pri hlavnom stagei,
  • zabezpečenie internetového pripojenia pre VIP stany,
  • ovládanie pohyblivého žeriavu pred hlavným stageom (Jimmy Jib),
  • vytváranie ilustračných záberov s mobilnou kamerou i profesionálnym dronom,
  • zabezpečenie rozhovorov s hviezdami festivalov
  • živý vstup v televízií Osem, kde sme vysielali žrebovanie súťaže o motocykel
  • aftermovie na mieru podľa požiadaviek organizátorov

Video projektu

Organizátorom tohto festivalu sme nie len pomohli umocniť zážitok všetkým návštevníkom festivalu, ale prostredníctvom Live Streamov sme túto atmosféru preniesli aj do obývačiek ľudí, ktorí sa festivalu nemohli zúčastniť. Živé prenosy z festivalu na facebooku dosiahli viac ako 32,500 pozretí, autentické rozhovory s hudobnými hosťami majú na konte ďalších 25,000 pozretí. Či už potrebujete pomoc a audiovizuálnymi službami počas festivalu priamo na mieste alebo chcete dianie šíriť do sveta rýchlo a efektívne, sme tu pre vás!

Máte záujem o spoluprácu?

KONTAKTUJTE NÁS