Spojenie krásy, talentu a tradičnej ľudovej kultúry – tieto slová trefne vystihujú súťaž o najzaujímavejšie dievča z radov folkloristiek. Netradičný koncept prehliadky ženskej krásy a talentu sa pred zrak verejnosti vrátil už po štvrtýkrát a my sme pri tom rozhodne nemohli chýbať!

V roku 2015 prišiel tím okolo Barbory Palovičovej s myšlienkou sformovania podujatia, v ktorom by súťažiace svojím prirodzeným prejavom a talentom ponúkli divákom hodnotný umelecký program. Slovo dalo slovo a razom tak svetlo sveta uzrel prvý ročník Miss Folklór. V skutku jedinečná súťaž svojím priebehom spĺňa základné prvky súťaže miss, ale od finalistiek vyžaduje, aby každá jedna z nich ovládala talent, ktorý je spojený so slovenským folklórom.

 

Zabudnite na ideálny miery, minimálnu výšku či  promenádu v plavkách –  táto súťaž vám každoročne predstaví 11 krásnych dievčat, ktoré sa vedia sólovo prezentovať ľudovým spevom, tancom či hrou na hudobnom nástroji. Táto súťaž je jedinečná aj myšlienkou, ktorou je zahrnutie zahraničných Slovákov, ktorí sú taktiež významnými nositeľmi slovenskej národnej kultúry. Výnimkou nebol ani 4.ročník tejto súťaže, ktorý do 11-členného finále zaradil hneď dve reprezentantky zo Srbska.

 

Vyvrcholenie 4.ročníka spojené so zaujímavým galavečerom, sa uskutočnilo 1.decembra na nádvorí hotela Galileo na Donovaloch. Krásna zasnežená krajina len podčiarkla ženskosť a jemnosť všetkých finalistiek, ktoré za sprievodu ľudovej hudby a vystúpení Lukáša Adamca či bubeníka Martina Valihoru, spoznali svoju kráľovnú. My sme sa aj napriek vrtochám počasia postarali o živý prenos z celého tohto večera, ktorý sme súbežne vysielali na troch mediálnych kanáloch.

Video projektu

Nie len publikum, ktoré je priamo na mieste konania vašej udalosti, je dôležité. Vďaka našim audiovizuálnym službám môžete jednoducho a efektívne osloviť omnoho širšie publikum. Pre porovnanie, na galavečer Miss Folklór 2018 sa prišlo pozrieť takmer 200 divákov, no živý prenos z korunovácie si na youtube užilo ďalších 2,000 ľudí a prostredníctvom facebooku sa nám navyše podarilo osloviť takmer 20,000 jedincov! Inšpirujte sa aj vy a kontaktujte nás prostredníctvom tohto formuláru.

Máte záujem o spoluprácu?

KONTAKTUJTE NÁS