Efektívne riešenie šírenia informácií z verejných diskusií na rôzne témy – to je Incell.tv, revolučná video platforma, ktorá sa zo Slovenska snaží presadiť v celom svete!

Biznis, marketing, politika, podnikanie, online obchod a mnoho iného – diskutovať, radiť sa či prednášať, je dnes možné na takmer akúkoľvek tému. Nájsť teda dostatok zdrojov na vami vytúženú tému dnes nie je až taký problém, nakoľko už bežne sú vám k dispozícií kvantá prednášok či diskusií. Problém ale nastáva v tom, keď ich chcete absolvovať čo najviac, čo môže byť časovo i finančne veľmi náročné.

S riešením prišli zakladatelia portálu Incell.tv, revolučnej video platformy určenej predovšetkým na distribúciu verejných diskusií. Prostredníctvom Incell.tv môžu organizátori a rečníci efektívnejšie šíriť relevantné informácie, na druhú stranu si zas diváci môžu pohodlne obohatiť svoj pobyt na internete.

 

Free diskusie, prémiový obsah, tématické balíčky či neobmedzený prístup k všetkému obsahu – voľba je už len a len na vás. Ako užívatelia si sami vyberiete, ku ktorému obsahu chcete mať prístup, ako prednášajúci či organizátori si zas môžete ľahko stanoviť finančné, časové či kvantitatívne obmedzenie dostupnosti vášho materiálu. Jednoduché, efektívne, rýchle!

So spoločnosťou Incell.tv úzko spolupracujeme a veľkú časť ich diskusií pomáha produkovať práve náš tím. Výhodou takýchto akcií je technologická i personálna nenáročnosť, ktorá sa v konečnom dôsledku odzrkadlí aj na finančnej nenáročnosti. Nemajte ale strach, kvalita tým nijak neutrpí. Inými slovami – za málo peňazí veľa muziky!

Organizujete verejné stretnutia, odborné diskusie či záujmové debaty v príjemnom, komornom prostredí? Chceli by ste ich priebeh ľahko a finančne nenáročne naživo vysielať, poprípade nahrávať na účely ďalšieho použitia? Nie je problém, siahnite po našom Social Live Stream balíku a ekonomicky výhodne dosiahnite želaného výsledku!