Druhý ročník prestížneho medzinárodného projektu Fin.Techsummit priniesol všetkým záujemcom ďalšiu príležitosť na otvorené diskusie o budúcnosti finančníctva, ktoré dnes vo veľkom ovplyvňujú nové technológie a digitalizácia.

14.novembra 2018 sa v hoteli Park Inn Danube Bratislava stretlo viac ako 300 profesionálov zo sveta financií a informačných technológií a svojou aktívnou účasťou sa postarali o skutočne prínosné stretnutie expertov. Medzinárodná konferencia Fin.Techsummit 2018 priniesla všetkým zúčastneným poriadnu dávku cenných informácií, inovácií a nápadov týkajúcich sa predovšetkým tém ako automatizácia finančného trhu, robotizácia finančného sektora, Fintech či stále viac a viac spomínaný Blockchain.

 

Rečníci ako Andy Garth (britský ambasádor na Slovensku), CIO Tatra Banky Martin Kubík, člen Európskeho parlamentu Ivan Štefanec, Ceo firmy Bloomio Max Lyadvinskiy, Ceo firmy Datasine Igor Volzhanin či co-founder spoločnosti Zappy AI Ambuj Agrawal – to je len výber z toho najlepšieho, čo na vás počas tohto dňa čakalo.

Novinkou tohto ročníka bolo rozdelenie programu na dva súbežné streamy, ktoré prebiehali paralelne s hackatonom – vývojárskou súťažou. Náš tím sa tak počas celého dňa staral o plynulý prenos dvoch paralelných živých vysielaní, ktoré sme následne distribuovali na súkromné servery, kam mali prístup len vopred určení užívatelia.

 

Účastníci tohto podujatia, ktorí prišli až z rekordných 15 krajín, sa takmer jednohlasne zhodujú: Fin.Techsummit 2018 bol pre nás profesionálnym obohatením aj networkingovým zážitkom. Nie je to prekvapujúce, ak zohľadníme kvalitu spíkrov a mix prezentovaných tém, ktorý reflektoval najnovší vývoj rôznych dimenzií fintech odvetvia.“  

Chválou nešetrili ani samotní organizátori: „V tomto roku sme posunuli kvalitatívnu latku konferencie Fin.Techsummit ešte vyššie. Myslím, že sa nám podarilo nadizajnovať témy a spíkrov tak, že to dávalo účastníkom perfektný zmysel, a tí to náležite ocenili,“ povedal Davy Čajko, generálny riaditeľ spoločnosti Future Proof, ktorá organizuje Fin.Techsummit, rovnako ako ďalšie konferencie.

Živé vysielanie z tohto summitu sme vysielali na súkromný server zamestnancom bánk a iných finančných inštitúcií, ktorí sa nemohli dostaviť do Bratislavy, no napriek tomu si nechceli nechať ujsť toto prestížne a obohacujúce podujatie. Pokiaľ hľadáte podobné riešenie, zamerané na privátny, poprípade spoplatnený Live Stream, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom tohto formuláru – dokážeme zabezpečiť aj takéto služby!

Máte záujem o spoluprácu?

KONTAKTUJTE NÁS