Jedinečná vianočná aukcia, ktorá vonia pravým ihličím – tak sa dá v skratke opísať už v poradí štvrtý ročník charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti NORDMANDER, ktorá sa už dlhé roky okrem dovozu živých nordmandských jedličiek venuje aj charitatívnej činnosti.

Chceli ste niekedy zažiť skutočnú aukciu ako z filmu a navyše pri tom pomôcť dobrej veci? Vďaka spoločnosti NORDMANDER ste si aj tento rok v našom hlavnom meste mohli vydražiť  jeden z krásnych živých vianočných stromčekov prémiovej kvality spojený s množstvom darčekov v hodnote viac ako 11,000€.  Trendy oblečenie, kvalitná kozmetika, elektronika, víkendové pobyty, šperky či poukážky  do reštaurácií, do známych kozmetických a kaderníckych salónov či do fitness centier – toto všetko ste mohli veľmi jednoducho získať ku spomínaným stromčekom.

 

Pred predajňou YEME na Tomášikovej ulici vás v sobotu 8.decembra čakal jedinečný deň, kde sa okrem samotnej aukcie rozdávala perfektná kapustnica, na deti čakalo fotenie s Mikulášom a všetkých navyše po celý čas bavil moderátor Michal Sabo, s ktorým sa na pódiu predstavil aj všetkým dobre známy Tomáš Bezdeda.

Čo bolo ale hlavným cieľom tejto akcie, bola pomoc. Tento rok bolo poslaním pomôcť dvom predčasne narodeným súrodencom Tomečekovcom, členom klubu APPA. Alex má stanovenú diagnózu DMO a Maxim má stanovenú diagnózu Dandy Walker Syndrom. Celý výťažok z tejto aukcie bol určený práve týmto dvom chlapcom na úhradu nákladov na ich intenzívne magnetické rehabilitácie.

 

Ako sme dúfali, dobrí ľudia ešte stále nevymreli a spoločnými silami nám do dokázali aj prostredníctvom konečného výsledku tejto aukcie. Všetci zúčastnení v aukcií spolu s ďalšími dobrovoľnými darcami spoločnými silami vyzbierali pre bračekov Tomečekovcov fantastických 12,200€ a celkom iste tak pomohli tým, ktorí to potrebujú najviac.

Video projektu

Svojou troškou sme do charitatívneho mlyna prispeli aj my a vďaka živému vysielaniu sme posolstvo z tejto aukcie prostredníctvom sociálnych sietí rozšírili k viac ako 1,600 ľuďom. Inšpirujte sa aj vy týmto Live Streamom a spolu s nami oslovte omnoho väčšie publikum! Pre viac informácií neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom tohto formuláru.