21.02.2018, Veľká Mača. Udalosť, ktorá svojim spôsobom zasiahla každého slušného občana našej krajiny. Udalosť, ktorá by sa v slušnej spoločnosti nemala stať.Udalosť, na ktorú budeme ešte dlho spomínať.

Dvojnásobná vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej odhalila množstvo káuz, zločinov a temných zákutí našej spoločnosti, o ktorých väčšina z nás nemala ani najmenšieho tušenia. Aj napriek tomu, že polícia spustila vyšetrovanie, ktoré postupne vládni politici deklarovali ako najrozsiahlejšiu akciu v novodobej histórii Slovenska, ani po mesiaci nepozná verejnosť žiadne nové závery o konkrétnom možnom motíve činu a podozrivých páchateľoch.

Redakcia portálu Aktuality.sk, jedného z najväčších informačných portálov v našej krajine, ktorý bol zároveň zamestnávateľom zavraždeného Jána Kuciaka, sa pre kamerami stretla v spomienkovej diskusií, v ktorej rozobrali nie len prácu a prínos Jána Kuciaka, ale aj pochybenia štátu a orgánov, ktoré svojim spôsobom dopustili tak ohavný zločin.

Video z diskusie

Redakcií Aktuality.sk sme vďaka Live Streamu z tejto diskusie pomohli osloviť viac ako 20,000 ľudí, ktorí si túto diskusiu pozreli na ich youtubovom kanáli.

Rozmýšľate, ako upútať širšie publikum alebo ako svoje myšlienky a názory ľahšie dostať do sveta?

KONTAKTUJTE NÁS